Nasza oferta
Dla rodziców
Przedszkolaki

Aktualności 2016 - 2017

 

Witamy na stronie internetowej Przedszkola Nr 13

im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu

 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi poniżej

 

 

 

 

Rok szkolny 2016/2017

 

 

DZIEŃ DZIECKA

 

Dzień Dziecka to jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu przedszkolnym, które zawsze staramy się hucznie obchodzić. Tego roku nasze przedszkolaki wybrały się do Yupi Parku mieszczącego się w Tarnobrzegu. Już sama przejażdżka środkami komunikacji miejskiej była dla dzieci ogromną atrakcją. W Yupi Parku przedszkolaki bawiły się doskonale! W trakcie przerwy każdy mógł liczyć na małe i słodkie co nieco.

więcej...

 

 

"SMERFY"

 

W tym roku świętowanie Dnia Dziecka przedszkolaki rozpoczęły już 31 maja. 5- i 6-latki wybrały się do kina na bajkę "Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski". Przygody małych, niebieskich stworzeń zaciekawiły przedszkolaki, które żywo i emocjonalnie  reagowały na bajkowe sceny.

więcej...

 

 

"CALINECZKA"

 

26 maja dzieci z grupy Stokrotek zaprezentowały swoim koleżankom i kolegom spektakl pt. "Calineczka". Wszystkim przedszkolakom występ 5-latków bardzo się spodobał i spotkał się z gorącym aplauzem dzieci.

więcej...

 

 

 

 

WARSZTATY MYDLARSKIE

 

10 maja 2017 Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach mydlarskich. Na zajęciach każde dziecko miało okazję stworzyć swoje własne mydełko z wybranych przez siebie kompozycji oraz poznać proces powstawania mydła.

więcej...

 

 

SUKCES NASZEGO PRZEDSZKOLAKA!

 

Z dumą zawiadamiamy, że Pawełek Latawiec z grupy Stokrotek zajął zaszczytne drugie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Przedszkolak sprawny i zdrowy - do zabawy zawsze gotowy!" organizowanym pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki przez Przedszkole Nr 416 w Warszawie. Gratulujemy Pawełku!

więcej...

 

 

TEATRZYK "NIEZWYKŁY GOŚĆ"

 

26 kwietnia aktorzy teatru "Bajka" zaprezentowali dzieciom niezwykły spektakl pt. "Wyjątkowy Gość". Mali widzowie dowiedzieli się z niego, że warto być dobrą osobą oraz, że należy dzielić się tym co mamy, nawet jeśli posiadamy niewiele, kto bowiem ze swej biedy daje, ten jakby po stokroć dawał.

więcej...

 

 

KARATE W PRZEDSZKOLU

 

W bieżącym roku dzieci z grupy Pszczółek i Stokrotek uczęszczają na zajęcia karate zorganizowane w naszym Przedszkolu. Prowadzą je szihan Ryszard Kiper i sensei Dawid Kiper. Zajęcia są bardzo ciekawe, przedszkolaki uczestniczą w nich z wielkim zaangażowaniem.

więcej zdjęć...

 

 

 

 

NOWA ATRAKCJA NA PLACU PRZEDSZKOLNYM!

 

Dzięki hojności i szczodrości Rodziców i Przyjaciół Przedszkola Nr 13, którzy wzięli udział w V Balu Charytatywnym, mogliśmy doposażyć ogród przedszkolny. Zakupiliśmy linową wieżę, która wzbudza ogromne zainteresowanie wśród dzieci. Dziękujemy, że możemy zawsze liczyć na Państwa pomoc!

więcej...

 

 

PRZEDSTAWIENIE "BARANKOWY GAIK"

 

4 lutego dzieci z grupy Motylków i Pszczółek wybrały się do TDK-u na przedstawienie "Barankowy Gaik" w wykonaniu aktorów z Teatru Banasiów. Najmądrzejszy skrzat Bożatek przedstawił przedszkolakom losy Marzanny i Dziewanny oraz przygotował świat na Wielkanoc.

więcej...

 

 

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola

Załącznik nr 1 i 2

Deklaracja o kontynuowaniu

 

 

 

"NATURA 2017"

 

20 lutego 2017 r. nasze przedszkole odwiedzili przedstawiciele projektu "Natura 2017", którzy opowiali dzieciom o ptakach oraz o budkach lęgowych.

więcej...

 

 

V JUBILEUSZOWY BAL KARNAWAŁOWY

 

18 lutego 2017 r. obchodziliśmy V jubileuszowy Bal Karnawałowy zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola Nr 13 w Tarnobrzegu.

więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

We wtorek 29 listopada 2016 roku, miało miejsce jedno znajważniejszych wydarzeń w roku przedszkolnym trzylatka – a mianowicie: „Pasowanie na przedszkolaka”...

więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V Międzyprzedszkolny Konkurs o św. Janie Pawle II

 

24 października 2016 roku w Przedszkolu nr 13 im. Jana Pawła II odbył się po raz piąty konkurs o św. Janie Pawle II...

więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(C) 1981 - 2023 Przedszkole nr 13 im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.