Kadra pedagogiczna Przedszkola

Kadra Pedagogiczna to bardzo dobrze wykształcony personel. Wszystkie nauczycielki posiadają wykształcenie wyższe magisterskie, jedna nauczycielka wyższe zawodowe.

Nauczycielki systematycznie doskonalą się na różnych kursach i warsztatach, dokształcają się zyskując dodatkowe kwalifikacje zawodowe. Wszystko to pozytywnie wpływa na jakość świadczonej pracy.

Dzieci korzystają z szerokiej oferty edukacyjnej, a podstawa programowa jest rozszerzana i dostosowywana do potrzeb edukacyjnych dzieci. Nauczycielki posiadają bardzo bogate warsztaty pracy, ciekawe pomoce do zajęć, wykorzystują wiedzę i umiejętności z kursów, szkoleń, jak też doświadczeń innych.

Grono Pedagogiczne to nauczycielki z dużym doświadczeniem pedagogicznym i od kilku lat pracujące w stałych zespołach. Układ ten sprzyja dobrej pracy i szeroko rozumianej współpracy.

Kadra Pedagogiczna:

• Dyrektor Przedszkola, nauczyciel dyplomowany mgr Małgorzata Korczak
  • nauczyciel dyplomowany mgr Elżbieta Furtak
  • nauczyciel dyplomowany mgr Anna Piątek
  • nauczyciel dyplomowany mgr Dominika Mucha
  • nauczyciel mianowany mgr Karolina Bzorek
  • nauczyciel kontraktowy mgr Katarzyna Byczek
  • nauczyciel kontraktowy mgr Agata Byrska
  • nauczyciel kontraktowy mgr Anna Jurek
  • nauczyciel kontraktowy mgr Agata Jaromek
  • nauczyciel kontraktowy mgr Jagoda Zięba
  • nauczyciel kontraktowy mgr Natalia Kosior
  • nauczyciel mianowany mgr Aneta Zybała - nauczyciel religii

Zajęcia z języka angielskiego prowadzi mgr Sylwia Tyburska.

EMERYTOWANI NAUCZYCIELE:

• Maria Kotyra, 2001