Stowarzyszenia Przyjaciół Przedszkola nr 13 w Tarnobrzegu

W dniu 06 października 2010 r. z inicjatywy Rodziców uchwałą nr 1/2010 zostało powołane Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola Nr 13 w Tarnobrzegu (numer KRS 0000375120), z siedzibą w Tarnobrzegu przy ulicy Sokolej 8.

Zgodnie z uchwałą nr 1/2010 Stowarzyszenie reprezentował zarząd w składzie:

1. Pan Jan Maciurzyński - prezes
  2. Pani Iwona Grosicka-Dybus - sekretarz
  3. Pani Agnieszka Wojas - skarbnik
  4. Pani Ewa Michałeczko
  5. Pan Piotr Gospodarczyk

W skład Komisji Rewizyjnej wchodzili:

1. Pani Dorota Wyrzykowska-Pycior
  2. Pani Małgorzata Korczak - sekretarz
  3. Pan Arkadiusz Błasiak

W dniu 1 stycznia 2015 r. nastąpiła zmiana w zarządzie. Obecnie zarząd reprezentuje następujący skład:

1. Pan Przemysław Kuraś - prezes
  2. Pani Katarzyna Małecka - sekretarz
  3. Pani Anna Piątek - skarbnik
  4. Pani Ewa Michałeczko
  5. Pan Piotr Gospodarczyk

W skład Komisji Rewizyjnej wchodzą:

1. Pani Małgorzata Rokoszewska-Ćwiękała
  2. Pani Małgorzata Korczak
  3. Pan Arkadiusz Błasiak

Stowarzyszenie posiada Statut Stowarzyszenia Przyjaciół Przedszkola nr 13 w Tarnobrzegu w treści przyjętej w dniu 06.10.2010r. Posiada też logo.

Celem Stowarzyszenia jest wspieranie działań Przedszkola nr 13 w Tarnobrzegu.

Numer rachunku bankowego, na który można wpłacać darowizny: 97943400022001100560460001

OGŁOSZENIE

Informujemy Rodziców i wszystkie zainteresowane osoby, że składka członkowska Stowarzyszenia Przyjaciół Przedszkola Nr 13 w Tarnobrzegu na rok 2015 wynosi 20zł. Pieniądze można wpłacać do skarbnika Pani Anny Piątek bądź przekazać za pośrednictwem nauczycielek w poszczególnych grupach.

Można też wpłacić przelewem na konto:

BS O/TARNOBRZEG 97943400022001100560460001

Zachęcamy również Rodziców nie będących członkami do przystąpienia do naszego Stowarzyszenia.

KOLĘDY I PASTORAŁKI JUŻ NA PŁYCIE!

Miło nam poinformować, że ukazała się już nasza pionierska płyta
z nagraniami dzieci i pracowników naszego Przedszkola!

Płyta została wydana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola Nr 13.
Serdecznie zapraszamy do jej zakupu, jako cegiełki na rzecz w/w Stowarzyszenia.

Koszt cegiełki - 6,99zł.

Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony
na zakup nowej atrakcji na przedszkolny plac zabaw.

Płyty można nabyć w naszym Przedszkolu.

Osoby zainteresowane wsparciem działań naszego Stowarzyszenia
mogą również wpłacać darowizny na numer rachunku bankowego podanego wyżej.

OGŁOSZENIE

Informujemy, że składka członkowska Stowarzyszenia Przyjaciół Przedszkola Nr 13 w Tarnobrzegu na rok 2012 wynosi 20zł. Pieniądze prosimy wpłacać do skarbnika Pani Agnieszki Wojas bądź przekazać za pośrednictwem nauczycielek w poszczególnych grupach. Można też wpłacać przelewem na podane wyżej konto bankowe.

Zachęcamy również osoby zainteresowane nie będące członkami o przystąpienie do naszego Stowarzyszenia.