Gazetka SZCZĘŚLIWA TRZYNASTKA

Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola Nr 13 w Tarnobrzegu rozpoczęło wydawanie gazetki SZCZĘŚLIWA TRZYNASTKA - miesięcznika ważnych i wesołych informacji z życia naszego przedszkola. Pierwszy numer ukazał się w listopadzie 2011 roku. Obecnie jest już numer 2 z grudnia 2011 roku.

Dziękujemy Państwu Małgorzacie i Jackowi Ćwiękała, bo to dzięki nim gazetka powstaje.

Dziękujemy Panu Januszowi Maciurzyńskiemu za pozyskanie sponsorów.

Dziękujemy firmie "Centrum Reklamy GOLDEN", firmie "Ford Tares Motor" oraz "Cukierni Piotrowscy" za sponsoring, dzięki czemu gazetka jest wydawana.

Zapraszamy Rodziców, firmy oraz wszystkich chętnych do pomocy w tworzeniu i wydawaniu kolejnych numerów gazetki.

Zapraszamy do lektury:

KAŻDY PRZEDSZKOLAK PRZYJACIELEM ZWIERZĄT
– POMÓŻMY ZWIERZĘTOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

JESIENNA AKCJA ZBIORU ŻOŁĘDZI
DLA DZIKO ŻYJĄCYCH ZWIERZĄT

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z Rodzicami do udziału w akcji organizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola Nr 13 we współpracy z Kołem Łowieckim „Nadwiślańskie” w Tarnobrzegu. Naszym celem jest zebranie jak największej ilości żołędzi, które będziemy mogli przekazać leśniczym i które zostaną wykorzystane jako karma dla dziko żyjących zwierząt zamieszkujących okoliczne lasy.

Zebrane żołędzie należy przynosić do Przedszkola do 10 listopada 2012 roku.

W ramach akcji dla małych ekologów przewidziane są niespodzianki. Jedną z nich jest wyjazd do Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego Koła Łowieckiego „Nadwiślańskie” w Tarnobrzegu, który odbędzie się 5 października tego roku i w którym wezmą udział dzieci ze starszych grup, czyli 5 – letnie „Stokrotki” i 6 – letnie „Pszczółki”. W programie wycieczki przewidziane jest zwiedzanie muzeum, pogadanka oraz ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek.

Natomiast w styczniu 2013 roku w naszym Przedszkolu odbędzie się finał akcji, którego gościem będzie leśniczy Ryszard Madej.

NASI SPONSORZY

• Katarzyna i Wojciech Oręziakowie