Przedszkole
Nasza oferta
Dla rodziców


PSZCZÓŁKI WITAJĄ

 

 

 

PODSUMOWANIE PRZEGLĄDU PLASTYCZNEGO


18 maja w 98. rocznicę urodzin Św. Jana Pawła II patrona naszej placówki odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie przeglądu plastycznego zatytułowanego „Ważne wydarzenia z życia św. Jana Pawła II – historyjka obrazkowa” zorganizowanego przez panią Kasię i Karolinę. O część artystyczną tego ważnego wydarzenia zadbały dzieci z grupy „Biedronek”, które przybliżyły nam postać Świętego Jana Pawła II w montażu słowno – muzycznym. Do przeglądu zgłoszono 15 prac dzieci z naszego przedszkola, wśród nich wspólna historyjka Adasia z naszej grupy i jego brata Tomka.

Wszystkie zgromadzone prace można podziwiać na wystawionej w holu przedszkola tablicy. Serdecznie dziękujemy dzieciom za udział w konkursie i zaangażowanie do pracy bliskich członków rodziny.

galeria zdjęć

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CO PANU/ PANI PODAĆ ? - CZYLI ZABAWA EDUKACYJNA

W ramach zajęć matematycznych z naszą panią uczyliśmy się liczyć, rozpoznawać znaki graficzne liczb i płacić odpowiednią liczbą monet. Zabawy podczas zajęć spodobały nam się tak bardzo, że jeszcze na długo po zajęciach bawiliśmy się w sklep.

  

 

MASTER CHEF JUNIOR

Dzisiaj w przedszkolu uczyliśmy się jak można przygotować przepyszne kanapki krok po kroku. Zadbaliśmy o odpowiedni strój, czystość dłoni i warzyw. Zamieniliśmy się rolami z naszymi przedszkolnymi kucharkami i zaprosiliśmy je na nasze popisowe danie. Naszymi umiejętnościami pochwaliliśmy się również przed starszymi kolegami z czterolatków i w ramach integracji między grupami zaprosiliśmy ich na wspólny poczęstunek. Dzięki temu wiemy już jak przygotować wam śniadanie do łóżka mamo i tato ;)


 

 

ZDROWE CZY NIEZDROWE?

Bardzo pyszne okazały się zajęcia mające na celu ukazanie nam co jest zdrowe, a co nie. Pod czujnym okiem naszej pani mogliśmy podzielić artykuły spożywcze na dwie części: ZDROWE I NIEZDROWE. Poznaliśmy co powinniśmy jeść często, a co tylko w małych ilościach, ale i tak najfajniejszą częścią zajęć było to, że mogliśmy degustować po części wszystkich rzeczy.

  

 

TEATR POD  JABŁONIĄ - KOPCIUSZEK

Aktorzy z Teatru Pod Jabłonią przedstawili nam spektakl pt. "Kopciuszek". Pomimo iż każdy z nas już dobrze zna treść bajki to i tak wszyscy oglądaliśmy ją z niezwykłym zainteresowaniem i skupieniem. Ponad to część naszych koleżanek mogło poczuć się jak prawdziwe aktorki, ponieważ wcieliły się w rolę panien dworu na balu u samego księcia./p>

 
 

 

SZCZOTKA, PASTA- KUBEK ZIMNEJ WODY...

Wraz z rozpoczęciem nowego semestru rozpoczęliśmy szczotkowanie naszych zębów, no bo przecież jesteśmy ju%5

(C) 1981 - 2024 Przedszkole nr 13 im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.