BIEDRONKI WITAJĄ

PIKNIK

Rodzice naszych Biedronek zorganizowali Piknik rodzinny na jednym z osiedli naszego miasta. Radości, tańcom i zabawom nie było końca.

WIOSENNE SADZONKI

W dniu dzisiejszym Biedroneczki wysiewały przyniesione nasiona rzeżuchy i fasolkę  do pojemników, które zostały postawione na parapecie w słonecznym miejscu. Dzieci codziennie będą mogły obserwować ich wzrost. Podczas zajęć dzieci były bardzo wesołe i przejęte.

DZIEŃ KOBIET

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. Chłopcy zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste "100 lat", i wręczyli niespodzianki.

WALENTYNKI

"Dziś są walentynki !!! Dla chłopca i dziewczynki !

Wszyscy sobie ślą serduszka, a ja szepnę Ci do uszka:

Już o Tobie wiele wiem

I tak bardzo lubię Cię !!!

BAL KARNAWAŁOWY

22 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy, na który  Biedroneczki czekały z niecierpliwością. Od samego rana naszą salę przedszkolną wypełniły barwne i wesołe postacie, były księżniczki, wróżki, motylki, nie zabrakło dzielnych super bohaterów, policjantów i strażaków. Zabawom przy muzyce nie było końca, dzień ten przyniósł dzieciom wiele radości.

UBIERAMY CHOINKĘ

Choinko piękna jak las, choinko zostań wśród nas...

ODWIEDZINY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

DZIEŃ CHŁOPAKA

Dziś swoje święto obchodzili  nasi cudowni, zawsze uśmiechnięci chłopcy. Były życzenia, odśpiewane sto lat, tańce i słodkości !!!

We wrześniu w całej Polsce odbywa się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. W tym roku również my 4-latki, wyposażeni w worki na śmieci i rękawiczki pomagaliśmy w sprzątaniu terenów zielonych nad Wisłą. Panie wyjaśniły nam jak ważne jest dbanie o naszą Planetę i jakie mogą być skutki dalszego jej zaśmiecania. Było mnóstwo radości i uśmiechów, spędziliśmy miło czas i dużo się nauczyliśmy !!!

21 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka !!! W tym dniu Panie zorganizowały nam liczne zabawy z ulubioną chustą animacyjną, były tańce przy największych przedszkolnych przebojach, dostaliśmy medale super przedszkolaka, było mnóstwo uśmiechu i radości.

BIEDRONKI WITAJĄ PO WAKACJACH !!!

Witamy Wszystkich w nowym roku przedszkolnym !!!

Zaczynamy kolejny rok wrażeń, poznawania samych siebie i nowych rzeczy.