Przedszkole
Nasza oferta
Dla rodziców

 

BIEDRONKI WITAJĄ

 

 

 

TEATRZYK

We wtorek 11 lutego nasze przedszkole odwiedził teatrzyk Moralitet z Krakowa z przedstawieniem "Ence pence". Z przedstawienia dowiedzieliśmy się, że należy zdrowo się odżywiać, pomagać innym w potrzebie oraz leczyć zęby i o nie dbać.

 
W KARNAWALE SAME BALE...

We wtorek 28.01 w Naszym Przedszkolu odbył się bal karnawałowy. W tym dniu Wszystkie Przedszkolaki przebrane w cudowne, wymarzone stroje bawiły się wspólnie przy różnorodnej muzyce granej przez pracownie muzyczną "JASZCZUR I PRZYJACIELE". Pięknie udekorowaną salę przepełniły Królewny, bohaterowie bajek i filmów, Zwierzątka i Czarodzieje, było kolorowo i magicznie.

Galeria zdjęć dostępna na poczcie grupowej
ODWIEDZINY ŚW.MIKOŁAJA

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo wyczekiwany gość- MIKOŁAJ !!! Spotkanie z Nim  w naszej grupie przebiegło w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Zaśpiewaliśmy Mikołajowi piosenkę a w zamian dostaliśmy wspaniałe prezenty. Na naszych twarzech malował się uśmiech  przejęcie i ogromna radość. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!!! 

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

"Dzień dziś ważny niesłychanie, bo dziś nasze pasowanie. Wszystkie dzieci są przejęte tym niezwykle ważnym świętem. To ogromne wyróżnienie pora złożyć przyrzeczenie" 2 grudnia odświętnie ubrani, przedstawiliśmy krótki program artystyczny dla swoich rodziców. Aktu pasowania dokonała nasza Pani Dyrektor, która wręczyła nam pamiątkowe dyplomy.

Fajnie jest być prawdziwym przedszkolakiem !!!


 

SPOTKANIE Z PANIĄ WETERYNARZ


Naszą grupę odwiedziła Pani Kasia, która jest Lekarzem Weterynarii i Mamą naszej starszej koleżanki Hani. Bardzo dokładnie i ciekawie przedstawiła nam  jak wygląda jej praca, w jaki sposób opiekować się zwierzętami domowymi i z jakimi problemami zdrowotnymi borykają się nasi pupile. Pani Doktor rozbudziła w nas jeszcze większą miłość i empatie dla zwierzaków. DZIĘKUJEMY !!!
"ALICJA W KRAINIE...INTERNETU"

W piątek 22 listopada wraz z innymi dzieci z naszego przedszkola mogliśmy obejrzeć przedstawienie, które mówiło o tym jakie zagrożenia i niebezpieczeństwa mogą na nas czyhać po drugiej stronie monitora oraz poznaliśmy najważniejsze zasady korzystania z internetu. Teatrzyk przygotowały i zrealizowały  nauczycielki z naszego przedszkola, pani: Agata, Natalia, Ania i Jagoda.

 SPOTKANIE NA TEMAT ZAGROŻEŃ PŁYNĄCYCH Z MEDIÓW I INTERNETU

20 listopada w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Mamą Hani G., która jest Psychologiem, na temat zagrożeń jakie mogą spotkać nas w trakcie korzystania z internetu i innych mediów. Pani Psycholog opowiadała nam co dzieje się z naszym mózgiem kiedy zbyt długo używamy telefonów, tabletów i komputerów. Na koniec dostaliśmy kolorowanki, które związane były z tematem tego spotkania. Mimo tego, że jesteśmy jeszcze mali z zaciekawieniem słuchaliśmy tego o czym mówiła nam Mama Hani, bardzo lubimy gdy przychodzą do nas goście.

 

 

TANECZNY POKAZ

19 Listopada nasze przedszkole odwiedziła "Pracownia Jaszczur i Przyjaciele" z audycją muzyczną. Mieliśmy okazję poznać kilka stylów tańca, które zaprezentowała nam profesjonalna tancerka Konstancja, takich jak: latino, jezz,hip-hop, disco dance,cheerleading oraz taniec ze wstążką. Niektóre przedszkolaki mogły zatańczyć krótki układ choreograficzny w stylu hip- hop, a my mocno dopingowaliśmy starszych kolegów bijąc brawo z całych sił.

 


SPOTKANIE Z AUTORKĄ WIERSZY DLA DZIECI

Wszystkie dzieci z naszego przedszkola brały udział w spotkaniu z autorką wierszy dla dzieci, Panią Jolantą Tworek, która nie dawno wydała pierwszy tomik dla dzieci, pt. " Przyrodyki"  czyli wierszowane spotkanie z przyrodą. Wiersze przyrodnicze jak również spotkanie z ich autorką bardzo nam się podobało i było kolejnym ciekawym dla nas doświadczeniem.PLANETARIUM "HALO WIEDZA"

W poniedziałek 7 pazdziernika mogliśmy wyruszyć w niezapomnianą podróż statkiem kosmicznym. Poznaliśmy wszystkie planety znajdujące się w Układzie Słonecznym i  ciekawostki związane z kosmosem, a to dzięki mobilnemu Planetarium " Halo Wiedza", które odwiedziło nasze przedszkole.
TEATRZYK

27 września nasze przedszkole odwiedził  teatr Bazyl, dzięki któremu poznaliśmy "Legende o smoku wawelskim". Było przy tym mnóstwo radości i uśmiechu ponieważ to nasz pierwszy teatrzyk przez co byliśmy bardzo przejęci i ciekawi.

 WIZYTA POLICJANTÓW

26 września w naszym przedszkolu odwiedzili nas Panowie Policjanci ze służby drogowej. Jednym z nich był Tatuś naszych przedszkolaków Michałka i Milenki. Panowie opowiadali nam o swojej pracy i obowiązkach. Następnie wyszliśmy na plac zabaw gdzie mogliśmy posiedzieć w radiowozie oraz na policyjnym motocyklu." JUŻ PRZEDSZKOLAK WIE, ŻE ŚWIAT SPRZĄTA SIĘ"

Wrzesień jest miesiącem, w którym w całej Polsce odbywa się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. W tym roku również My po raz pierwszy, zaopatrzeni w rękawice i worki pomagaliśmy w sprzątaniu naszego ogrodu przedszkolnego oraz uczyliśmy się z pomocą Pani    i rekwizytów jak segregować śmieci.ŚWIĘTUJEMY "DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA"

W czwartek 19 września odchodziliśmy nasz pierwszy "Dzień Przedszkolaka". Był to wyjątkowy i radosny dzień, który spędziliśmy na wspólnej zabawie , otrzymaliśmy kolorowe medale, były bańki mydlane oraz słodki poczęstunek !!!

 

 

NASZ PIERWSZY SPACER

Po kilku dniach poznawania siebie oraz naszego przedszkola, nadszedł czas na pierwszy spacer. Byliśmy bardzo przejęci na szczęście do naszej drużyny dołączył  Wąż Stefan, dzięki któremu poznawanie okolicy stało się prawdziwą przygodą !!!MY JESTEŚMY BIEDRONECZKI, NASZE SKRZYDŁA SĄ W KROPECZKI...

MAMY WSZYSCY PO TRZY LATKA, WESOŁA JEST Z NAS GROMADKA.

Serdecznie witamy !!!

Jesteśmy najmłodszą grupą w naszym przedszkolu, dopiero wkraczamy w wspaniały świat przedszkolaka, ale wiemy że czeka nas wiele przygód. Teraz poznajemy nasze Panie,salę i siebie nawzajem a przy tym bardzo dobrze się bawimy i coraz mniej tęsknimy za rodzicami !

 UWIELBIAMY NASZ PRZEDSZKOLNY PLAC ZABAW !!!

Bardzo lubimy przebywać w naszym przedszkolnym ogrodzie, korzystamy ze słonecznej pogody i doskonale czujemy się w swoim towarzystwie !!!


 

 

 

 

 

 

 


 
 

 

 

 


(C) 1981 - 2024 Przedszkole nr 13 im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.